İmalathanemiz


Tasarım


Logo Yansıt,Gobo,Resim,İmaj,Yazı,Grafik,Lazer,Reklam Yansıtma Sistemleri siz müşterilerine kaliteli hizmet ve yerinde güvenilir hizmeti kendisine misyon edinmiştir. İşte bu nedenle Logo Yansıt üretiminde müşteri isteklerine karşı hassasiyet göstermektedir.

0-logo yansit solidwork imalat

Kesim

Logo Yansıt Cihazları Çok gövdeli sac levhalarından oluşur. Feature Manager tasarım ağacındaki ana ağaçta her gövde listelenir ve her gövdenin unsurları oluşturduğumuz sırayla ağaca eklenir. Çok gövdeli sac levha kesim listeleri, kaynaklı montaj kesim listeleriyle, sac levha gövdelerini otomatik olarak organize etme ve güncelleme ve sac levha özelliklerini görüntüleme dahil aynı işlevleri sunar. Malzeme listelerinde ve teknik resimlerde gövdelerle ilişkili özellikler kullanılır. 20 mm’ye kadar levha sac, 12mm kalınlığa kadar paslanmaz, 6 mm’ye kadar aluminyum kesilebilmektedir. Ayrıca, kesilen parça üzerlerine kesim yapılmadan markalama yapılabilme özelligi mevcuttur. Logo Yansıt cihazları özellikle markalama yapılmadan siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

1-logo yansit kesim imalat 2-logo yansit kesim imalatimiz


Büküm


Logo Yansıt Cihazları Son teknoloji 2600 mm ve 3100 mm boylarındaki CNC Apkantlarımız ile 16 mm’ye kadar demir, paslanmaz ve alüminyum gibi farklı malzemeler ile bükülmektedir.

4-logo yansit büküm imalatimiz


Kaynak


Oksijen kaynağı ile yapılan kaynakların dikiş kalitesi çok yüksektir. Bu nedenle tercihimiz oksijen kaynağından yanadır. Logo yansıt cihazlarının Kalın ve sağlam olması gereken malzemelerin birleştirilmesinde önceliğimiz oksijen kaynağıdır.

5-logo yansit kaynak imalatimiz


Boyama


Elektrostatik toz boyama solvent içermeyen bir yüzey kaplama metodudur. Kaplayıcı malzeme, son kat boya tabakasını oluşturan çok ince toz boya partikülleridir. Logo Yansıt Cihazlarına Toz boya, boya kabininde özel boya tabancaları vasıtasıyla atılır. Tabancadan geçerken elektrostatik yüklenen toz boya partikülleri kabin içinde boyanacak malzemeye yapışır ve kaplama işlemi gerçekleşmiş olur. Toz boyanın malzeme yüzeyine tam olarak yapışabilmesi için malzemenin de çok iyi bir şekilde topraklanması gerekir. Fazla atılan boya, kabinde bulunan boya geri kazanım sistemi sayesinde toplanır ve tekrar kullanıma sokulur. Boya geri kazanım sistemi elektrostatik toz boyama teknolojisinin en büyük ekonomik avantajlarından biridir. Logo Yansıt Malzemeleri toz boya ile kaplandıktan sonra pişirme fırınına girer. 200ºC olan fırın ısısı toz boyanın erimesini ve cihazların üzerine yapışmasını sağlar. Sonuçta çok dayanıklı, ekonomik, çevre dostu, geniş renk yelpazeli ve parlak bir yüzey kaplaması elde edilir. Logo Yansıt cihazlarının Solvent içermemesi, yüzey kalitesi, dayanıklılığı, boya geri kazanım sistemi, ekonomikliği ve çevre duyarlılığı cihazlarımızı rakiplerine göre göre daha çekici bir alternatif yapmaktadır.

7-logo yansit imalatimiz toz-boya 9-logo yansit imalatimiz toz-boya uygulamasi


Montaj


Logo Yansıt cihazlarının her bir parçası itina ile monte edilir. Her cihazımız ilk cihazımız gibi hazırladığımız cihazlarımız işinde uzman kadromuz ile hazırlanmaktadır. Cihazlarımızın hazırlığı itina ile tek tek el emeği ile yapılmaktadır. En ince ayrıntılarına kadar mühendislerimiz tarafından detaylandırılarak hesaplanmış olan cihazlarımız son kullanım için tüketiciye hazır hale getirilmektedir.  

Paketleme


Logo Yansıt cihazlarının iyi paketlenmesi  gönderilerimizin zamanında ve iyi bir durumda yerine varmasına yardımcı olmaktadır. Paket içeriğinde müşterilere yardımcı olması için cihazda kullanacağınız logolar ve cd yer almaktadır.


Kalıp İmalatı
Size Daha iyi Ürünler Sunabilmek İçin Arge Çalışmalarımız Devam Etmektedir.