Bina Duvarına Bayrak Yansıtma Sistemi

Nasıl Yansıtabilirsiniz?

200w Strop Yanıp Sönen Logo Yansıtıcı veya 200W Sabit Logo Yansıt Cihazı kullanarak yansıtabilirsiniz.

Cihazın duracağı yer önemlimi ?

Cihazı koyacağınız yer istediğiniz logo büyüklüğünün iki katı uzaklıkta yer alması gerekmektedir. Cihazın montaj ayağında açı delikleri bulunduğu için yansıtacağınız zeminle aynı hizada olmasına gerek yoktur. Yerden 1m yükseklikte olması yeterlidir.

Yansıtacağınız Bayrağın Büyüklüğü Nasıl Ayarlanır ?

Logo yansıt cihazları uzaklığın yarısı kadar görüntü yansıtır. Diyelimki Uzaklık 30m , 30mden 15mye 15m görüntü büyüklüğü oluşur. Logo Yansıt cihazı ile maksimum 50m mesafeye kadar yansıtma yapabilirsiniz. Bu mesafe ortam aydınlığına göre uzayabilir veya yakınlaşabilir. Cihaz üzerinden Büyüklük Küçüklük ve Netlik Ayarıda Yapılmaktadır.

Yansıtacağım Görüntü Net Gözükürmü ?

Logo yansıt cihazlarının 100w ve 200w olmak üzere 2 tip lamba seçeneği mevcuttur. Ortam aydınlığına göre cihaz seçimi yaparsanız Son derece net görüntü alırsınız. Ortam ne kadar loş ve karanlıksa ve mesafe ne kadar yakınsa , yansıtacağınız zemin rengi ne kadar beyaz ve beyaza yakınsa o kadar net görüntü alırsınız. Yansıtacağınız logonun rengide görüntü kalitesini etkiler.

Bayrağı Çok Küçük Yansıtabilirmiyim ?

İstediğiniz büyüklüğü bize söylerseniz sizin için tasarım üzerinden küçültebiliriz. Bunun için cihazın yansıtacağınız yere uzaklığını ve istediğiniz bayrağın ölçüsünü vermeniz yeterlidir.

Bayrağı Çok Büyük Yansıtabilirmiyim ?

İstediğiniz büyüklük 25mye 25mden büyük bir görüntü ise birden fazla cihaz kullanıp daha büyük bayrak logosu oluşturabilirsiniz.

Dev bir Türk bayrağı yansıtmak için ne yapmalıyım ?

Dev Türk bayrağı yansıtmak için kale duvarı , bina duvarı gibi yerlerde alttan üstten veya karşıdan kırmızı led wallwasher ile duvarı kırmızı hale getirip logo yansıt cihazı ile ortaya ay yıldız yansıtırsanız büyük bir türk bayrağı yansıtmış olursunuz.

Bayrağı istediğim Renk Yansıtabilirmiyim ?

İstediğiniz bayrağı istediğiniz renk yansıtabilirsiniz. Bize istediğiniz rengi söylersiniz bizde sizin için o renkte kalıbınızı hazırlarız. Aynı kalıp içerisinde farklı renklerde kullanabilirsiniz. Cihazımızın ışık rengi soğuk beyaz olduğu için tüm renkleri yansıtmaktadır.

Başka logolarıda yansıtabilirmiyim?

Günün anlam ve önemine göre size vereceğimiz logoları cihazın logo koyma yuvasına koyup duvara yansıtma yapabilirsiniz. Bu logolar arasında Türk bayrağı çeşitleri , Atatürk resimleri ve sözleri , Dini ve milli bayram kutlama mesajları, Özel gün kutlama mesajları , Pandemi uyarı logoları gibi birçok logo bulunmaktadır.

Türk Bayrağı Logoları

Atatürk Logoları

Dini İçerikli Logolar

Siyasi Parti Logoları

Bayram ve Özel Gün Mesajları

Pandemi Corona Virüs Uyarı Logoları

 


Kaldırıma ve Duvara Logo Yansıtmak İçin En İyi Çözümü Bu cihazla Alırsınız

Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
LOGO YANSIT
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?