Bu cihazı kullanmak size ne fayda Sağlar ?

LOGO YANSIT CİHAZI KULLANMAK AYRICAKLIKTIR

Birinci Sınıf Dış Mekan Gobo Projektörlerimizle Markanızın görünürlüğünü ve bilinirliğini artırın. Dönen logolu, çok yönlü Dış Mekan Gobo Projektörlerimiz ile dinamik gobo ışıklı reklamcılığın geleceğine adım atın. Size 20 watt’tan 600 watt’a yüksek watt’lı projektör seçenekleri sunmaktayız . Logonuzu veya mesajınızı çarpıcı 4K HD ile benzersiz netlik ve dayanıklılıkla aydınlatarak mesajınızın her ortamda öne çıkmasını sağlayın. Bina cephelerindeki büyüleyici logolardan yerdeki ilgi çekici sanal tabelalara ve okul maskotlarına kadar projektörlerimiz sıradan mekanları olağanüstü marka fırsatlarına dönüştürmek için tasarlanmıştır.

AÇIK HAVA REKLAMCILIĞINDA ÖN PLANA ÇIKIN

Dış mekan Gobo projektörlerimiz, yüksek kaliteli LED aydınlatmayı, anında dikkat çekmek için dönen logolar veya statik mod gibi yenilikçi özelliklerle birleştirerek reklamcılığı yeniden tanımlıyor. İster hareketli bir şehir manzarası, ister sakin bir dış mekan ortamı olsun, kurumsal logo projektörlerimiz reklam mesajınızın sadece görülmesini değil, deneyimlenmesini de sağlar.

Döndürme modu, logonuzun veya reklam mesajınızın saat yönünde dönmesine olanak tanır. Ücretsiz uzaktan kumandamızı kullanarak dönüş hızını da ayarlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir