KURUMSAL

Hakkımızda

Logo Yansıt firması 12 yıllık iş tecrübesi ve sektörel duyarlılığı ile hizmet anlayışını nice 12 yıllara taşımanın sorumluluğunu her zaman üzerinde hissetmiştir.2006 yılında, imalatçı ve ithalatçı bir firma olarak kurulmuştur. Günümüzde teknik bilgi ve tecrübemizle,  sizlere daha iyi hizmet sunmak için sürekli arge çalışmaları yapmakta olup ürün portföyümüze sürekli yeni ürünler eklemekteyiz. Firmamız çalışanları uzun yıllardan beri sektörümüz çalışanları olup her türlü çözüm, proje, uygulama konularında yeterli teknik donanıma sahip olup bilgi ve becerilerini arttırmak ve yeni ürünler hakkında becerilerini arttırmak için yurtdışında seminerler ve fuarlara katılmaktadır. Logo yansıt firması büyümeye ve gelişmeye kararlıdır. Hizmet alanlarında dünyanın tanıdığı, mesleğinin zirvesinde olan insanların inandığı, güvendiği markaları, teknolojik uygulamaları ve sürekli kendini geliştiren kadrolarıyla, sizlerin hizmetine, en yüksek müşteri memnuniyetini hedef alarak sunmaya kararlıdır. Kurumsal yapıya verdiğimiz önem, iş ortaklarımızla aynı ailenin üyeleri gibi olmamız ve yılların birikimi ile oluşan şirket kültürümüz, personelimizin mutlu ve başarılı çalışmalarını beraberinde getirmiştir. Logo yansıt cihazlarını Dekoratif Aydınlatma,logo Platform Aydınlatma,Dekoratif Aydınlatma Aygıtları,Şehir aydınlatma,LED aydınlatma,iç mekan aydınlatma,dış mekan aydınlatma,sokak aydınlatmaları,bahçe aydınlatmaları,aydınlatma direkleri,aplikler,Yerden Aydınlatma,Ankastre Downlıght Oval Aydınlatma Ürünleri,avize, avizeler, modern, klasik, büyük, kristal, şapkalı, cam, lambader, masa lambası, aplik, tavan armatürü,Özel tasarım ışıklandırma sistemi ,ev aydınlatma ürünleri ,Modern aydınlatma ,akıllı aydınlatmalar,paslanmaz,galvenizli konik bayrak ve aydınlatma direkleri ilede kullanabilirsiniz. Mimari isiklandirma konusunda logo yansıt cihazlarını kullanabilirsiniz.Mimari Aydınlatma Tasarımı ve Aydınlatma tasarımı dünyasını ilgilendiren bu ürünler son derece kullanışlıdır.Kent aydınlatması, işlevsel aydınlatma ve mimari aydınlatma olarak her türlü tasarımınızı rahatça yansıtabilirsiniz.Aydınlatma Kontrol Sistemleri ve Mimari Aydınlatma Uygulamaları ile Aydınlatma Görselleştirme konusunda son derece profesyonel olan bu cihazlar şık tasarımları ilede dikkat çekmektedir.Gerek Bahçe Aydınlatma gerek Dış Aydınlatma ortamlarındada çok rahat kullanabilirsiniz.

Misyonumuz

Elektronik ve Reklam sektörü alanında ulusal ihtiyaçları dengeli bir şekilde karşılamaya dayalı olarak ulaşacağımız belirgin özelliklerimizle Türkiye’nin en önde gelen ve en çalışkan firmalarından biri olmaktır. 

Vizyonumuz

Elektronik alanında kabul gören yeni ticari değerler ve uluslar arası standartlar doğrultusunda en ileri teknik yöntemleri kullanarak, dünya standartlarında bir servis ve hizmet ağı yaratmak ve müşterilerimize gelişmiş ülkelerin standartlarında kaliteli ürünlerin satış ve satış sonrası hizmet ağıyla güvenilir servis sunan şirketimizin öncelikli hedefi Türkiye çapında başarılı olmaktır. 

Deneyim

Logo Yansıt Cihazları logoların yansıması için özel olarak üretilmiştir ve bu  ürünlerinin etkileyiciği ile kanıtlanmaktadır. Cihazlarımız önemli mimari projelerde yenilikçi aydınlatma çözümleri geliştirmektedir. Logo Yansıt Cihazları  Dünya çapında tanınmış ampuller kullanılarak yapılmaktadır. 

Kalite

Yüksek kalite standartları geliştirme, üretim yeri ve kalitesi istisnasız Türkiye dir. 

Orjinallik

Logo Yansıt Cihazları uygulama alanlarına göre farklılık göstermektedir.Ürünler hava koşullarına göre  dış mekan ile iç mekan olarak değişmektedir. Ürün hatları belirli gereksinimlerinize uyacak şekilde geliştirilebilir. 

Ekonomik Verimlilik

Logo Yansıt ürünleri sürekli profesyonel kullanıma maksimum dayanıklılık için tasarlanmıştır. Yedek ve aşınma parçalarının uzun vadeli bulunabilirliği garantimiz altındadır. Tüm cihazlarımız uzun ömürlü LED ışık kaynağı ile donatılmıştır. Özellikle son LED teknolojisi kullanımı, doğrudan ve dolaylı enerji maliyetlerini azaltmaya yardımcı olmaktadır. LED ampuller geleneksel ampullere göre çok daha uzun ömürlü olup daha az ısınmaktadır.

Sorumluluk

Logo Yansıt çevreyi korumayı taahhüt etmiştir. Cihazlarımızın Enerji verimliliği ile doğal kaynakların korunmasına uğraşıyoruz. Civa içermeyen LED ışık kaynaklarının kullanımı sayesinde, çevrenin kirlenmesini önlüyoruz ve ürünleri kolayca geri dönüştürebiliyoruz.

Kaldırıma ve Duvara Logo Yansıtmak İçin En İyi Çözümü Bu cihazla Alırsınız