Logo Şablonu indir ve Logoları Kendin Hazırla

  • -

Logo Şablonu indir ve Logoları Kendin Hazırla

Standart Şablonu İndir

Büyük şablonu İndir

Slayt şablonunu İndir

Sizin göndermiş olduğunuz logoları orjinal halleri ile size gönderiyoruz. Logoların etrafına istediğiniz yazılarıda ekleyip 24 adet logoyu cihazla birlikte ücretsiz olarak gönderiyoruz . Logolar asetat logo olduğu için sizde lazer yazıcıdan renkli baskı alarak çıkartabilirsiniz.

Asetat a4 kağıdı bildiğimiz a4 beyaz kağıt büyüklüğünde ama laylonumsu ve şeffaf bir kağıttır. Lazer yazıcıdan üzerine renkli çıktı alıp çıkarttığınız logoları makasla kesip logo yansıt cihazlarında kullanabilirsiniz.

                

Logoların tamamı renklidir. İsterseniz siyah beyaz logolarda kullanabilirsiniz. Logolarınızı tek renklerde kullanabileceğiniz gibi Logolarınızı orjinal renkleri ilede kullanabilirsiniz. Logo yerine yazı yada grafikte kullanabilirsiniz.

Vektör grafikler çözünürlükten bağımsız, herbir nesnenin matematiksel ifadelerle oluşturulduğu ve en önemlisi detay kaybetmeden herhangi bir boyuta yeniden ölçeklendirilebilen grafik türüdür.
Vektör grafik nedir?

AI, CDR, PSD, EPS, DWG vb. Düzenlenebilir herhangi bir formatta dosyalarınızı bize gönderebilirsiniz.

Vektör dosyanız yoksa, yüksek çözünürlüklü  JPG , PNG veya PDF olarak gönderebilirsiniz.

Firma logonuzu yüksek çözünürlükte Png,AI, CDR, PSD, EPS, DWG veya pdf formatında info@logoyansit.com adresine mail atarak yaptırabilirsiniz. Şayet logonuz yoksa istediğiniz yazıları bize yazarak yansıtılmasını isteyeceğiniz logoların oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra ihtiyaç duyacağınız logolar için bize ihtiyaç duymadan corel drawda logolarınızı kendiniz tasarlayabilir ve renkli lazer yazıcınızdan asetat A4 kağıdına logolarınızın çıktısını alarak cihaza yerleştirebilirsiniz.

Size göndereceğimiz logolar ücretsizdir.

Logo yansıt cihazları ile her türlü resim , yazı , şekil , renk yansıtabilirsiniz. Tasarımı kendinizde yapabilirsiniz , yada tasarımla hiç oynamadan dilediğiniz resmide yansıtabilirsiniz.

Logo yerine yanlızca yazıda yansıtabilirsiniz , yazıları renkli yada renksiz olarakta yansıtabilirsiniz.

Logo kalitesi çok önemlidir. Logolar ne kadar kaliteli tasarlanılıp yüksek çözünürlüklü olarak basılırsa o kadar net görüntü elde edersiniz .


Kaldırıma ve Duvara Logo Yansıtmak İçin En İyi Çözümü Bu cihazla Alırsınız