Sık Sorulan Sorular

SORU : Cihazı Nasıl Alabilirim ?
CEVAP : Cihazı logolarınızı mail olarak info@logoyansit.com adresine mail olarak gönderip , ücretini aşağıdaki linkte bulunan hesap bilgilerine yatırıp, dekontu mail olarak gönderdikten sonra cihazınız aynı gün logolarla birlikte kargoya verilecektir . Logonuz yoksa örnek logolar gönderilecektir.Logo tasarım cd’si ücretsizdir. Bize ihtiyaç duymadan kendi logolarınızı tasarlayabileceksiniz.SİPARİŞ VER
SORU : Kargo Ne Zaman Elime Ulaşır ?
CEVAP : Ücreti ödendiği gün cihaz kargoya verilir , Türkiye içi il uzaklığına göre kimi yerlere 1 günde kimi yerlere 2 günde kargo ulaşır. Kargoda oluşabilecek en ufak hasar firmamız tarafından karşılanır. Kargo ücreti alıcıya aittir.

 

SORU : Cihazın Garantisi Varmıdır ?
CEVAP : Cihaz elinize ulaştığı anda kargodan kaynaklanan sorunlar nedeniyle yada imalattan doğacak hernagi bir sorun nedeniyle oluşabilecek tüm aksaklıklar 1yıl süreyle firmamız garantisindedir.Kullanılan ampül 100.000 saat ömürdür , daha erken patladığı zaman garanti söz konusu değildir. Logo takılan mercek ısıya dayanıklı cam mercek olduğu için kırılması durumunda ücret karşılığı yenisi gönderilir.

 

SORU : Logoları Nasıl Yaptırabilirim ?
CEVAP : Firma logonuzu yüksek çözünürlükte PNG formatında info@logoyansit.com adresine mail atarak yaptırabilirsiniz. Şayet logonuz yoksa istediğiniz yazıları bize yazarak yansıtılmasını isteyeceğiniz logoların oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra ihtiyaç duyacağınız logolar için bize ihtiyaç duymadan size gönderdiğimiz tasarım cd ‘sini kullanarak logolarınızı kendiniz tasarlayabilir ve renkli lazer yazıcınızla asetat A4 kağıdına logolarınızın çıktısını alarak cihaza yerleştirebilirsiniz.

 

SORU : Logolar Ücretlimi ?
CEVAP : Size göndereceğimiz logolar ücretsizdir.

 

SORU : İstediğim Şekli Yansıtabilirmiyim?
CEVAP : Logo yansıt cihazları ile her türlü resim , yazı , şekil , renk yansıtabilirsiniz. Tasarımı kendinizde yapabilirsiniz , yada tasarımla hiç oynamadan dilediğiniz resmide yansıtabilirsiniz.

 

SORU : Yanlızca Yazı Yansıtabilirmiyim ?
CEVAP : Logo yerine yanlızca yazıda yansıtabilirsiniz , yazıları renkli yada renksiz olarakta yansıtabilirsiniz.

 

SORU : Logo Kalitesi Önemlimidir ?
CEVAP : Logo kalitesi çok önemlidir. Logolar ne kadar kaliteli tasarlanılıp yüksek çözünürlüklü olarak basılırsa o kadar net görüntü elde edersiniz .

 

SORU : Ortam Aydınlığı Önemlimidir ?
CEVAP : Ortam aydınlığı önemlidir , cihaz gündüzleri çalışmaz , hava kararmaya başlayınca sabaha kadar çalıştırabilirsiniz , yansıtacağınız yerin loş ve karanlık olması gerekmektedir. Şayet mağaza içerisinde kullanacaksanız gündüzde kullanabilirsiniz . Güneş ışığının olmadığı yerlerde kullanabilirsiniz.

 

SORU : Yansıtacağım Yerin Zemin Rengi Önemlimi ?
CEVAP : Logoyu yansıtacağınız yerin zemin rengi önemlidir , Logonuzun tasarımını yaparken zemin rengine uygun renkler seçmek gerekir , kaldırımlar için en uygun renk siyahtır , beyaz duvarlarda ise tüm renkler birebir belli olur.

 

SORU : Cihazın Elektrik Sarfiyatı Ne Kadardır ?
CEVAP : Elektrik sarfiyatı son derece azdır , günde 24 saat kullanım olsa dahi bu aylık 3 TL ‘sını geçmeyecek bir sarfiyat demektir.

 

SORU : Cihazı Asacağım Yer Önemlimidir ?
CEVAP : Logoyu yansıtacağınız yere göre cihazı asacağınız yer çok önemlidir , Logonun şeklinin bozulmaması için mümkün olduğu kadar dik açıyla yansıtmanız gerekmektedir. Daha ayrıntılı bilgi ve yansıtma şekilleri için ürün kataloğumuzu indirebilirsiniz.

 

SORU : Cihaz ile Yansıtacağım Yer Arasındaki Mesafe Ne Kadar Olmalıdır ?
CEVAP : Logonun büyüklüğü için Logoyu yansıtacağınız yere göre cihazı asacağınız yer çok önemlidir , Logonun şeklinin bozulmaması için mümkün olduğu kadar dik açıyla yansıtmanız gerekmektedir. Daha ayrıntılı bilgi ve yansıtma şekilleri için ürün kataloğumuzu indirebilirsiniz.

Size Daha iyi Ürünler Sunabilmek İçin Arge Çalışmalarımız Devam Etmektedir.