Vinc Alanina Girmek Yasaktir

İŞYERİ KAZALARINI ÖNLEMEK İÇİN TASARLANMIŞ ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

Teknoloji odaklı bir şirket olan Logo Yansıt endüstriyel güvenlik ve kaza önleme çözümlerinin uygulanmasında uzmandır . Ürün yelpazemiz , her şirketin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen çeşitli güvenlik sistemlerinden oluşmaktadır . Çalışanların iş kazasına uğramamaları, meslek hastalıklarına yakalanmamaları için Uyarıcı Sanal Güvenlik Levhaları Logo Yansıt Cihazlarının kullanılması gerekmektedir.

İş kazalarının %25’i forkliftlerden kaynaklanmaktadır. Her 15 saniyede 160 işçi, iş kazası geçirmektedir. Her gün yaklaşık 6 bin 400 kişi iş kazası veya meslek hastalıkları nedeniyle yaşamını kaybetmektedir. Her yıl yaklaşık olarak 350 bin kişi iş kazası, 2 milyon kişi meslek hastalıklarından dolayı yaşamını yitirmektedir.

Dünyada ve ülkemizde iş kazaları ve meslek hastalıkları can almaya, sakat bırakmaya devam etmektedir. Yukarıdaki verilerin gösterdiği üzere her yıl azımsanmayacak sayıda insan engellenebilecek iş kazaları ve meslek hastalıklarından dolayı yaşamını yitirmekte veya sakat kalmaktadır.

96a5d4ec 72cc 4bd9 8f34 ec771b55dd87 768x768 1

Logo Yansıt Cihazlarının amacı; “sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak, çalışanları sağlık ve güvenlik risklerine karşı korumak, üretimin devamlılığını sağlamak”tır.

İşçi sağlığı ve iş güvenliği, tıp bilimleri, mühendislik bilimleri , sosyal bilimleri ve teknolojiyi içeren çok-bilimli bir konudur. Bu konunun işçilere düzgünce aktarılması ancak Uyarıcı Sanal Güvenlik Levhaları Logo Yansıt Cihazlarının kullanılması ile mümkündür.

Vinc Alanina Girmek Yasaktir 3

İşveren iş kazasının oluşmasını önlemek için gerekli önlemleri alarak iş güvenliğini sağlamak zorundadır.

Vinç Alanına Girmek Yasaktır

Fabrika Alanlarında İş Güvenliğinizi Artırabilirsiniz.

İş güvenliği için Logo Yansıt Cihazlarını Kullanabilirsiniz.

Önem arzedan alanlarda Güvenlik ışığı yansıtarak işçilerinizi uyarın.

Onların Kaza yapmamasını sağlamak için Logo Yansıt Cihazlarını Kullanın.

Kullanmanız Gereken Ürün Logo Yansıt 200W Dönen Logo Yansıt Cihazıdır.

Vinc Alanina Girmek Yasaktir 2