KURUMSAL

Hakkımızda

Logo Yansıt firması 2006 yılında, imalatçı ve ihracatçı bir firma olarak kurulmuştur. Günümüzde teknik bilgi ve tecrübemizle, sizlere daha iyi hizmet sunmak için sürekli arge çalışmaları yapmakta olup ürün portföyümüze sürekli yeni ürünler eklemekteyiz. Firmamız çalışanları uzun yıllardan beri sektörümüz çalışanları olup her türlü çözüm, proje, uygulama konularında yeterli teknik donanıma sahip olup bilgi ve becerilerini arttırmak ve yeni ürünler hakkında becerilerini arttırmak için yurtdışında seminerler ve fuarlara katılmaktadır. Logo yansıt firması büyümeye ve gelişmeye kararlıdır. Hizmet alanlarında dünyanın tanıdığı, mesleğinin zirvesinde olan insanların inandığı, teknolojik uygulamaları ve sürekli gelişen ürün yelpazesi ile sizlerin hizmetine, en yüksek müşteri memnuniyetini hedef alarak sunmaya kararlıdır. Kurumsal yapıya verdiğimiz önem, iş ortaklarımızla aynı ailenin üyeleri gibi olmamız ve yılların birikimi ile oluşan şirket kültürümüz, personelimizin mutlu ve başarılı çalışmalarını beraberinde getirmiştir.

Logo yansıt cihazlarını Kaldırımlara ve Duvarlara Logo , Yazı , Resim , Grafik , Şekil , Efect yansıtmak için kullanabilirsiniz. Kaldırımdan geçen müşterilerin sizi tanımasını , ne sattığınızı bilmesini sağlayabilirsiniz. Duvarlara Markanızı yansıtarak karşıdan gelen insanların sizi görmesini sağlayabilir ayrıca bayram gibi özel günlerin kutlama mesajlarını yansıtabilirsiniz. Duvara bayrak yansıtabilirsiniz.
Fabrika alanlarında logo yansıt ürünlerini iş güvenliği uyarı ışıkları şeklinde kullanabilirsiniz. Depolama alanlarında işçilerin kaza yapma risklerini Logo Yansıt cihazları ile yansıtacağınız uyarı logoları ile azaltabilirsiniz. Mimari ışıklandırma alanlarında özel logo tasarımlarınızı duvara yansıtmak için cihazlarımızı kullanabilirsiniz. Aydınlatma kontrol sistemleri ile cihazları kontrol edebilirsiniz. İstediğiniz tasarımları istediğiniz renklerde yansıtma yapabilirsiniz. Logoları dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Logo Yansıt cihazları Her mekana uygun olarak tasarlanmış olup çok zengin ürün çeşidimiz bulunmaktadır. Geleceğin reklam ve güvenlik anlayışı logo yansıt cihazlarını mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Misyonumuz

Elektronik ve Reklam sektörü alanında ulusal ihtiyaçları dengeli bir şekilde karşılamaya dayalı olarak ulaşacağımız belirgin özelliklerimizle Türkiye’nin en önde gelen ve en çalışkan firmalarından biri olmaktır.

Vizyonumuz

Elektronik alanında kabul gören yeni ticari değerler ve uluslar arası standartlar doğrultusunda en ileri teknik yöntemleri kullanarak, dünya standartlarında bir servis ve hizmet ağı yaratmak ve müşterilerimize gelişmiş ülkelerin standartlarında kaliteli ürünlerin satış ve satış sonrası hizmet ağıyla güvenilir servis sunan şirketimizin öncelikli hedefi Dünya çapında başarılı olmaktır.

Deneyim

Logo Yansıt Cihazları logoların yansıması için özel olarak üretilmiştir ve bu  ürünlerinin etkileyiciği ile kanıtlanmaktadır. Cihazlarımız önemli mimari projelerde yenilikçi aydınlatma çözümleri geliştirmektedir. Logo Yansıt Cihazları  Dünya çapında tanınmış ampuller kullanılarak yapılmaktadır.

Kalite

Yüksek kalite standartları geliştirme, üretim yeri ve kalitesi istisnasız Türkiye dir.

Orjinallik

Logo Yansıt Cihazları uygulama alanlarına göre farklılık göstermektedir.Ürünler hava koşullarına göre  dış mekan ile iç mekan olarak değişmektedir. Ürün hatları belirli gereksinimlerinize uyacak şekilde geliştirilebilir.

Ekonomik Verimlilik

Logo Yansıt ürünleri sürekli profesyonel kullanıma maksimum dayanıklılık için tasarlanmıştır. Yedek ve aşınma parçalarının uzun vadeli bulunabilirliği garantimiz altındadır. Tüm cihazlarımız uzun ömürlü LED ışık kaynağı ile donatılmıştır. Özellikle son LED teknolojisi kullanımı, doğrudan ve dolaylı enerji maliyetlerini azaltmaya yardımcı olmaktadır. LED ampuller geleneksel ampullere göre çok daha uzun ömürlü olup daha az ısınmaktadır.

Sorumluluk

Logo Yansıt çevreyi korumayı taahhüt etmiştir. Cihazlarımızın Enerji verimliliği ile doğal kaynakların korunmasına uğraşıyoruz. Civa içermeyen LED ışık kaynaklarının kullanımı sayesinde, çevrenin kirlenmesini önlüyoruz ve ürünleri kolayca geri dönüştürebiliyoruz.

Kaldırıma ve Duvara Logo Yansıtmak İçin En İyi Çözümü Bu cihazla Alırsınız

Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
Logo Yansıt
LOGO YANSIT
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?